Szukaj na tym blogu

środa, 10 lipca 2013

Gładkie ciałko

Żaden kosmetyk nie zastąpi zdrowej diety, fizycznej aktywności i specjalnych zabiegów w walce z cellulitem, ale są specyfiki, którym postawiono za cel wspierać zdrowy styl życia, dla lepszych efektów wizualnych.


Nie od dziś wiadomo, ze dobry peeling poprawia ukrwienie skóry, oczyszcza ją i przygotowuje na lepsze wchłanianie kolejnych kosmetyków. Drenujący Peeling Antycellulitowy do mycia ciała od Pharmaceris ma odpowiedniej grubości ziarna, które można na skórze odczuć, ale na tyle delikatne, żeby jej nadmiernie nie podrażnić. Jak dla mnie piątka z plusem! Zapach - świeży, przyjemny, konsystencja żelowa, śliska, nietłusta, łatwa do rozprowadzenia na skórze. Bardzo wydajny. Stosowany dwa do trzech razy w tygodniu skutecznie wygładza skórę. Dostępny od  około25zł za 225ml.

Gwóźdź programu w tej dwuproduktowej kuracji - Skoncentrowany Krem-Żel Antycellulitowy jest kosmetykiem chłodzącym, o konsystencji - jak sama nazwa wskazuje - kremu-żelu o bardzo przyjemnym zapachu. Lekka konsystencja nie klei się, łatwo się rozprowadza, ale dość szybko znika, zarówno ze skóry jak i z tubki. Krótko mówiąc żeby mieć komfort, że jest na całej powierzchni skóry, na jakiej miał się znaleźć trzeba go wciąż dokładać.

Czy to działa? -Działa wygładzająco na wierzchnią warstwę skóry, jest ona aksamitna i miła w dotyku. Obwód ud się jednak widocznie nie zmienił i zmiany cellulitowe raczej nieznacznie, ale tego akurat po samych kosmetykach się nie spodziewałam. Skóra natomiast jest jędrniejsza i miła w dotyku. Cena to około 40zł za 150ml.

Czy sięgnę po kolejne opakowania? -Po peeling na pewno, a na żel poczekam jak będzie dostępny w bardziej ekonomicznej wersji, bądź w bardziej wydajniej formie. :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz